Szanowni Państwo,

Ruszamy z cyklem BEZPŁATNYCH webinariów poświęconych tematyce naszych studiów podyplomowych.

Informacje szczegółowe poniżej.

Zapraszamy!


MARKETING NA RYNKU FARMACEUTYCZNYM – 13 PAŹDZIERNIKA 2022 r. (czwartek)

godz. 18:30

Link do spotkania – kliknij tutaj

Dynamicznie zmieniająca się sytuacja ekonomiczna i epidemiczna sprawiają, że rynek farmaceutyczny podlega ciągłym zmianom, stawiając nam nowe wymagania. Aby skutecznie podejmować decyzje na trudnym rynku farmaceutycznym potrzebna jest wiedza z zakresu marketingu, prawa i zarządzania.  Osoby, które nie podejmują efektywnych działań prowadzących do poprawy wskaźników ekonomicznych i wizerunku reprezentowanego przedsiębiorstwa nie odnoszą sukcesu.

CHESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z TYMI TRENDAMI?

Dołącz do nas 13 października 2022 r. i weź udział w BEZPŁATNYM webinarium poświęconym tematyce MARKETINGU NA RYNKU FARMACEUTYCZNYM.

Spotkanie poprowadzi dr hab. n. farm. Tomasz Zaprutkofarmaceuta i praktyk, adiunkt w Katedrze i Zakładzie Farmakoekonomiki i Farmacji Społecznej Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Naukowo zajmuje się marketingiem, ekonomią w opiece zdrowotnej, farmacją społeczną i farmakoekonomiką. Posiada doświadczenie zdobywane na rynku aptecznym oraz hurtowym, wynikające z pracy za tzw. „pierwszym stołem”. Od kilku lat w obszarze marketingowego zarządzania na rynku farmaceutycznym.

Więcej informacji o naszych Studiach Podyplomowych „Marketing na rynku farmaceutycznym” – kliknij tutaj


 

„Zrozumiec starość – webinar” (data wydarzenia zostanie podana wkrótce)

Kiedy zaczyna się starość?

Jakie potrzeby są najważniejsze dla osób w podeszłym wieku i jakie są najczęstsze dolegliwości wieku senioralnego?

Jak zrozumieć zachodzące w naszym organizmie zmiany oraz jak przygotować samych siebie do starości, ale także lepiej zaopiekować się naszymi bliskimi w podeszłym wieku – o tym wszystkim opowie Pani Prof. dr hab. n. med. Katarzyna Wieczorowska-Tobis podczas webinarium, pt. „Zrozumieć starość”.

prof. dr hab. Katarzyna Wiczorowska-Tobis – lekarz  specjalista geriatrii i medycyny paliatywnej, pracownik naukowy Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Więcej informacji – Katarzyna Wiczorowska-Tobis [148 KB, PDF]

Zapraszamy do udziału w webinarium poświęconym tematowi mikrobioty jelitowej, pt. „Nakarm swoje bakterie, bo odporność tkwi w jelitach”, który poprowadzi dr hab. Hanna Tomczak.

Spotkanie odbędzie się już 11 lipca 2022 r., o godz. 18:00 na MS Teams (Uwaga – zmiana daty z 4 na 11 lipca ze względu na chorobę prelegentki).

LINK DO UDZIAŁU W WYDARZENIU – Kliknij tutaj

dr hab. n. med. Hanna Tomczak

Specjalista w dziedzinie mikrobiologii, diagnosta laboratoryjny. Absolwentka kierunku Analityka Medyczna Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Od 20 lat kierownik Centralnego Laboratorium Mikrobiologicznego w Szpitalu Klinicznym im. H. Święcickiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Interesuje się szczególnie leczeniem ciężkich zakażeń, doborem odpowiednich  antybiotyków  oraz skutkami nieracjonalnej antybiotykoterapii. Od ponad 5 lat zajmuje się przeszczepami mikrobioty jelitowej, jako metody alternatywnej dla nieskutecznej antybiotykoterapii. Autorka nowatorskiej metody przygotowania materiału do przeszczepu mikroflory jelitowej (wykonanych już ponad 800 przeszczepów mikrobioty). Interesuje się także wpływem diety na zdrowy mikrobiom. Współpraca z Genxone S.A., jako ekspert w dziedzinie mikrobiologii w projekcie Nanobiome (sekwencjonowanie nanoporowe mikrobioty jelitowej). Członek Polskiego Towarzystwa Mikrobiologów oraz Towarzystwa Mikrobiologii Klinicznej. Autorka licznych publikacji.

Wykładowca w ramach Studiów Podyplomowych PSYCHODIETETYKA Z ELEMENTAMI IMMUNOLOGII (więcej informacji o studiach – kliknij tutaj)

 


Pierwszy z nich już 9 czerwca br. o godz. 19:30, a naszym gościem będzie dr Anna Kostiukow z Katedry i Kliniki Reumatologii, Rehabilitacji i Chorób Wewnętrznych Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, z którą porozmawiamy na temat JAK WSPIERAĆ ROZWÓJ DZIECKA ZE SPEKTRUM AUTYZMU?

dr n. o zdr. Anna Kostiukow

kierownik Studiów Podyplomowych Kompleksowy system wsparcia rozwoju dziecka ze spektrum autyzmu, adiunkt w Katedrze i Klinice Reumatologii, Rehabilitacji i Chorób Wewnętrznych Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Link do kierunku studiów – kliknij tutaj

 

Link do spotkania:

Kliknij tutaj

Zapraszamy serdecznie!